Wyświetl pojedynczy post
Rock'n'Roll Star
Member
 
 
Od: 02.2018

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#94
Stary 16.04.2018, 22:33
Przede wszystkim Bragiel nie przejmuje 100% akcji, tylko 15%, więc jego wkład w funkcjonowanie klubu też będzie 15%. Dokładnie tak jak pisze raindog, jego przyjście to tylko dodatek, żadnych milionów w budżet transferowy nie wpompuje. Zresztą przedłużające się negocjacje zdają się potwierdzać tezę, że on też Wisłę traktuje jako jeden z wielu swoich projektów, a nie główny biznes, któremu będzie poświęcać nie wiadomo ile czasu.
Odpowiedz cytując