Wyświetl pojedynczy post
El'kabat
Senior Member
 
 
Od: 04.2009
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#90
Stary 16.04.2018, 21:14
Bragiel dawaj hajs, a jak nie to wypad.

Nie będzie sobie jakiś czereśniak robił biznesów i kontaktów w Europie na karku Wisełki.

A poważnie, może w końcu ochłoniemy. Ambicje mamy nie wiadomo jakie, a w tym momencie jesteśmy średniakiem tej ligi z przebłyskami Carlitosa.
Zajmiemy 7-8 miejsce i powoli można budować zespół na przyszły sezon.
Ostatnio edytowane przez El'kabat : 16.04.2018 o godz. 21:27.
GENERALNIE TO WIADOMO CO
Odpowiedz cytując