|
Bragiel dawaj hajs, a jak nie to wypad.
Nie będzie sobie jakiś czereśniak robił biznesów i kontaktów w Europie na karku Wisełki.
A poważnie, może w końcu ochłoniemy. Ambicje mamy nie wiadomo jakie, a w tym momencie jesteśmy średniakiem tej ligi z przebłyskami Carlitosa.
Zajmiemy 7-8 miejsce i powoli można budować zespół na przyszły sezon.
Ostatnio edytowane przez El'kabat : 16.04.2018 o godz. 21:27.
|