Wyświetl pojedynczy post
wester
Senior Member
 
Od: 08.2016
Skąd: Cholerzyn

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#997
Stary 16.04.2018, 21:14
Jestem za mocną rolą dyrektora sportowego w klubie. Po prostu uważam że powinien być ważniejszy niż trener. Nie twierdzę że powinien ustalać skład czy dobierać taktykę ale powinien wyjść od niego mocny sygnał na których piłkarzy chcemy stawiać, a na których już tego klubu budować nie będziemy. O ile trener myśli najczęściej aby zrobić wynik tu i teraz tak jak Carillo to dyrektor sportowy powinien mieć w głowie szerszą perspektywę. Wisła nie awansuje do pucharów trzeba się z tym pogodzić i stawiać na takich piłkarzy którzy będą popełniać więcej błędów niż doświadczeni koledzy ale w dłuższej perspektywie ich rozwój poprzez zbieranie minut może sprawić, że Wisła będzie osiągać lepsze wyniki.
Odpowiedz cytując