Temat
:
[XXXI KOLEJKA] Wisła Płock - WISŁA Kraków, 16 kwietnia, godz. 18:00
Wyświetl pojedynczy post
wiesniak842
Socios Wisła Kraków
Od: 01.2015
Offline
#
84
16.04.2018, 20:49
Rafau nigdy nie uzylby slowa "frajersko". To jest czlowiek z klasa!!!
Na powaznie. Wkuriwaja mnie te wywiady z pilkarzami bo tylko powtarzaja takie slogany. Wiem, ze nie wypada czego innego powiedziec ale ilez mozna tak .......ic bez sensu
Ostatnio edytowane przez wiesniak842 : 16.04.2018 o godz. 20:51.
wiesniak842
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do wiesniak842
Znajdź inne posty napisane przez wiesniak842