Wyświetl pojedynczy post
wiesniak842
Socios Wisła Kraków
 
Od: 01.2015

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#84
Stary 16.04.2018, 20:49
Rafau nigdy nie uzylby slowa "frajersko". To jest czlowiek z klasa!!!
Na powaznie. Wkuriwaja mnie te wywiady z pilkarzami bo tylko powtarzaja takie slogany. Wiem, ze nie wypada czego innego powiedziec ale ilez mozna tak .......ic bez sensu
Ostatnio edytowane przez wiesniak842 : 16.04.2018 o godz. 20:51.
Odpowiedz cytując