raindog napisał(a):

|
Cholera, szkoda straconych dwóch punktów. Mecz bardzo fajny do oglądania. W sumie Wisłą Płock miała dwie dobre sytuacje :
|
Jestem tego samego zdania.
Byliśmy dużo lepsi, co pokazują statystyki.
Pechowo stracona branka (dziękujemy "kapitanowi").
Mam nadzieję, że złość, jaka wytworzy się w drużynie po tym nieszczęśliwym zbiegu okoliczności przełoży się na wynik w kolejnym spotkaniu z kolejną drużyną z Mazowsza.
Oby sędzia lepiej panował nad wydarzeniami.