Wyświetl pojedynczy post
FraMat
Senior Member
 
 
Od: 03.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#81
Stary 16.04.2018, 20:29
raindog napisał(a):Wyświetl post
Cholera, szkoda straconych dwóch punktów. Mecz bardzo fajny do oglądania. W sumie Wisłą Płock miała dwie dobre sytuacje :
Jestem tego samego zdania.
Byliśmy dużo lepsi, co pokazują statystyki.
Pechowo stracona branka (dziękujemy "kapitanowi").

Mam nadzieję, że złość, jaka wytworzy się w drużynie po tym nieszczęśliwym zbiegu okoliczności przełoży się na wynik w kolejnym spotkaniu z kolejną drużyną z Mazowsza.
Oby sędzia lepiej panował nad wydarzeniami.
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać

...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....


Odpowiedz cytując