Wyświetl pojedynczy post
mitmichael
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 16.04.2018, 18:58
Uryga nam laduje gola i ma szanse na drugiego dajacego zwyciestwo, swiat oszalal Obrona dzisiaj tragedia oprocz Bartkowskiego, dla mnie najlepszy nasz zawodnika na boisku a moze i w calym meczu. Najgorszy Cywka i nie wiele lepszy Mitrovic, od tego pierwszego to pilki uciekaja a do tego zwienczenie jego gry babolem i bramka na 2-2. Cieszy jedynie ofensywa, szkoda bo Imaz mogl dzisiaj zaliczyc hattricka a tak zmarnowal swietne okazje. No coz, 6 spotkan zostalo, teraz mecz z Legia, szansa na puchary jeszcze sie tli
Odpowiedz cytując