Wyświetl pojedynczy post
El'kabat
Senior Member
 
 
Od: 04.2009
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#921
Stary 16.04.2018, 08:16
Byłem z żoną na weekend - przepiekne miejsce.
https://www.facebook.com/centrumlakowa1/

Na dłuższy wyjazd bym szukał czegoś tańszego, ale właśnie w Radkowie.
Same góry klimatyczne i zero kompletnie ludzi poza wysokim sezonem.
GENERALNIE TO WIADOMO CO
Odpowiedz cytując