Temat
:
Turystyka - miejsca, atrakcje, dojazd, noclegi, kuchnia, ceny, zwyczaje [ zbiorczy]
Wyświetl pojedynczy post
El'kabat
Senior Member
Od: 04.2009
Skąd: Krk
Offline
#
921
16.04.2018, 08:16
Byłem z żoną na weekend - przepiekne miejsce.
https://www.facebook.com/centrumlakowa1/
Na dłuższy wyjazd bym szukał czegoś tańszego, ale właśnie w Radkowie.
Same góry klimatyczne i zero kompletnie ludzi poza wysokim sezonem.
GENERALNIE TO WIADOMO CO
El'kabat
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do El'kabat
Znajdź inne posty napisane przez El'kabat