wyar napisał(a):

|
O to chodzi. Generalnie wszystko swietnie sie pisze teoretycznie. Dzisiejszy futbol jest niestety w ogole oparty na teorii (..).
|
Kolego, (wybacz mi, że Cię tak nazywam jeśli się nim nie czujesz) Ty jak zwykle musisz napisać epopeję. Oczywiście że futbol to nie teoria. Praktyka jest prosta - wygrywa ten, co strzela jedną bramkę więcej.