Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
AlvaroTS
Member
Od: 12.2015
Offline
#
81492
14.04.2018, 13:15
W spartaku to on może nosić torbę z piłkami. Ale od 7 miejsca w dół jak najbardziej.
AlvaroTS
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do AlvaroTS
Znajdź inne posty napisane przez AlvaroTS