Wyświetl pojedynczy post
Now
Member
 
Od: 08.2016

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#81479
Stary 13.04.2018, 20:21
Co to za różnica czy rozwiąże kontrakt czy nie? Skoro chce odejść to chuja żadnego pożytku z niego nie będzie i kto będzie grał na ataku? Ondrasek czy Brozio?
Odpowiedz cytując