Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
Now
Member
Od: 08.2016
Offline
#
81479
13.04.2018, 20:21
Co to za różnica czy rozwiąże kontrakt czy nie
? Skoro chce odejść to chuja żadnego pożytku z niego nie będzie i kto będzie grał na ataku? Ondrasek czy Brozio?
Now
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Now
Znajdź inne posty napisane przez Now