Wyświetl pojedynczy post
funkykoval
Socios Wisła Kraków
 
Od: 05.2005
Skąd: Wrocław

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#81464
Stary 13.04.2018, 10:18
Widać, że Amika Poznań zaczyna działać na zasadach dawnego Kolejorza - czyli oszukiwać i kiwać wszystkich dookoła. Kolejorz tyle razy zmieniał nazwy od 90 lat aby uciec przed wierzycielami, że dopiero jak Amika zakupiła prawa do nazwy klubu i przejęła umowy na stadion, to skończyły się problemy z płatnościami. Tylko, że od tego czasu to nie jest Kolejorz tylko Kuchenkorz, bo wszak pod nazwą Lecha działa dawna Amika (tam nie było żadnej fuzji !!!! - wystarczy sprawdzić KRS).
Co zaś do samego agenta Carlitosa - koleś próbuje ugrać większą kasę na ewentualny nowy kontrakt. A jak w Płocku dostaniemy w dupę i szanse na cokolwiek więcej niż 5 miejsce znikną - Carlosa na ławkę, a ogrywać Bałanyuka i Kolara, wszak oni zostają a Carlos i tak odejdzie latem za kasę....
JAZDA, JAZDA, JAZDA BIAŁA GWIAZDA !!!!!!!!!!!!!!!!!!
Odpowiedz cytując