Wyświetl pojedynczy post
domin_czyzyny
Socios Wisła Kraków
 
Od: 09.2010
Skąd: Kraków/Bolechowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#948
Stary 13.04.2018, 10:14
Barti napisał(a):Wyświetl post
Serio każdy wierzył, że z tym składem możemy. Życie odpowiada - nie możemy! i trzeba zweryfikować albo cele, albo szukać pieniędzy na transfery.
to każdy ROZSĄDNY kibic wie. Nie można mieć pretensji do Carillo, że nie walczymy o mistrza. Można mieć pretensje, że walczymy Cywką i Mitroviciem bez zmian, non stop to samo, do tego późne zmiany. Gdyby starał się coś poprawić w środku, to nikt do niego nie miałby pretensji. Nikt. Ale jak widać zaczyna się ostra krytyka, jeden dziennikarz, po drugim zaczynają wytaczać działa. Czy słusznie, czy nie, to się okaże.

Carillo cudotwórcą nie jest, niepotrzebnie klub tak go przed publiką chwalił, teraz milczą, od czasu do czasu Kiewicz nada, że coś się nie podoba (wiadomo, że pisze to, czego nie może DUKAT lub SARAPATA). Carillo może wie coś czego my nie wiemy, ale jednak myślę, że ma WYYYYSSSSOOOOKIE EGOOOO, które nie znosi krytyki, pytań, itp. Niestety na szkodę klubu.... On i tak ma kontrakt, kasa będzie się zgadzać, dostanie wypłatę, a jak go wyjebią, to nawet dostanie kasę bez pracy....
Odpowiedz cytując