Wyświetl pojedynczy post
AS82
Banita
 
 
Od: 07.2005
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#36794
Stary 12.04.2018, 21:31
wiesniak842 napisał(a):Wyświetl post
Co to ma do rzeczy? Przeciez zaprzysiezenie rzadu mialo miejsce w polowie listopada 2015. Chyba oczywiste jest, ze w 2016 zastepowali wszystkie spolki i instytucje swoimi, a odprawy szly dla przedstawiecieli poprzednich wladz, ktorzy te spolki i instytucje okupowali. PIS przejebie wybory, wygra PO czy kto tam i bedzie to samo. Tak dziala ta Twoja "wolna" Polska niestety.
Dobra zgodze sie , PO kradło , teraz PIS kradnie (ponoc jeszcze wiecej niz PO)