Co to ma do rzeczy?

Przeciez zaprzysiezenie rzadu mialo miejsce w polowie listopada 2015. Chyba oczywiste jest, ze w 2016 zastepowali wszystkie spolki i instytucje swoimi, a odprawy szly dla przedstawiecieli poprzednich wladz, ktorzy te spolki i instytucje okupowali. PIS przejebie wybory, wygra PO czy kto tam i bedzie to samo. Tak dziala ta Twoja "wolna" Polska niestety.