kacpaw91 napisał(a):

A jak to wyglądało z Dolhą? Bo tam też była jakaś klauzula, którą podważyli. Tam nie było 1+4?
Ten Lech, który ma taki super skauting i taką super akademię w taki sposób miałby nam zabrać piłkarza?
|
Podebranie
za darmo najlepszego napastnika ligi, żeby go za rok sprzedać za 2-3 miliony euro? Byliby głupi, gdyby nie starali się tego zrobić.