Wyświetl pojedynczy post
Patryko
Senior Member
 
 
Od: 12.2002
Skąd: z dołu tabeli

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#81462
Stary 12.04.2018, 19:57
kacpaw91 napisał(a):Wyświetl post
A jak to wyglądało z Dolhą? Bo tam też była jakaś klauzula, którą podważyli. Tam nie było 1+4?

Ten Lech, który ma taki super skauting i taką super akademię w taki sposób miałby nam zabrać piłkarza?
Podebranie za darmo najlepszego napastnika ligi, żeby go za rok sprzedać za 2-3 miliony euro? Byliby głupi, gdyby nie starali się tego zrobić.
Odpowiedz cytując