Wyświetl pojedynczy post
tomasz_19
Senior Member
 
 
Od: 07.2006
Skąd: czy z kąd? mam dylemat

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#81454
Stary 12.04.2018, 15:41
Hooja mu się uda, nawet jeżeli to prawda z tym, że chce odejść to nie ma takiej opcji ponieważ Wisła przedłużyła z nim kontrakt w terminie. Chociaż w naszej lidze wszystko się może wydarzyć...
A tak na marginesie to jego odejście porównałbym do tego Dolhy i jeżeli odejdzie do lecha to życzę mu równie udanej kariery co miał u nich ww. rumun.
"Ludzie są tacy głupi, że to działa. Niesamowite!" - M.M.
J***Ć pis!!!
Odpowiedz cytując