Wyświetl pojedynczy post
pepe72
Senior Member
 
Od: 08.2005
Skąd: kraina gandzi i deszczu

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5526
Stary 12.04.2018, 14:05
@MaLik, funkykoval

Jedyne sensowne rozwiązanie do dodatkowa emisja akcji tyle, że nie musza być to akcje zwykłe ale mogą być uprzywilejowanie. I dzięki temu inwestor kupi mniej akcji ale otrzyma więcej praw na WZA.

I ja bym tak rozumiał "dokapitalizowanie".

https://pl.wikipedia.org/wiki/Akcja_uprzywilejowana
Odpowiedz cytując