Wyświetl pojedynczy post
maciekkk
Senior Member
 
Od: 06.2012

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3
Stary 12.04.2018, 14:02
No to Mitorvic może się wykartkuje i chociaż w jednym meczu go nie będzie

A tak serio mam nadzieję na duże emocje i nasze zwycięstwo. Liczę, że wynagrodzą nam piłkarze tą padlinę jaką widzieliśmy w Niecieczy.
Odpowiedz cytując