Temat
:
[XXXI KOLEJKA] Wisła Płock - WISŁA Kraków, 16 kwietnia, godz. 18:00
Wyświetl pojedynczy post
maciekkk
Senior Member
Od: 06.2012
Offline
#
3
12.04.2018, 14:02
No to Mitorvic może się wykartkuje i chociaż w jednym meczu go nie będzie
A tak serio mam nadzieję na duże emocje i nasze zwycięstwo. Liczę, że wynagrodzą nam piłkarze tą padlinę jaką widzieliśmy w Niecieczy.
maciekkk
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do maciekkk
Znajdź inne posty napisane przez maciekkk