funkykoval napisał(a):

Dla nas najlepszym wyjściem byłaby tradycyjna forma dokapitalizowania spółki, polegająca na utworzeniu nowej serii akcji i skierowaniem emisji do konkretnego nabywcy z wyłączeniem prawa poboru i pierwszeństwa. Tym samym aby mieć 15 % w nowym kapitale musiałoby być utworzone 130.935 akcji, a Nabywca obejmując te akcje musiałby je opłacić w kwocie nominalnej co dałoby wpływ do kasy SA kwoty 13.093.500 zł czyli ponad 13 mln zł.
Zobaczymy co z tego wyniknie
|
I te pieniądze znalazłyby się wtedy na rachunku Wisły SA a nie TS.
To ma sens