Wyświetl pojedynczy post
FraMat
Senior Member
 
 
Od: 03.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5520
Stary 11.04.2018, 11:45
funkykoval napisał(a):Wyświetl post
Dla nas najlepszym wyjściem byłaby tradycyjna forma dokapitalizowania spółki, polegająca na utworzeniu nowej serii akcji i skierowaniem emisji do konkretnego nabywcy z wyłączeniem prawa poboru i pierwszeństwa. Tym samym aby mieć 15 % w nowym kapitale musiałoby być utworzone 130.935 akcji, a Nabywca obejmując te akcje musiałby je opłacić w kwocie nominalnej co dałoby wpływ do kasy SA kwoty 13.093.500 zł czyli ponad 13 mln zł.
Zobaczymy co z tego wyniknie
I te pieniądze znalazłyby się wtedy na rachunku Wisły SA a nie TS.
To ma sens
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać

...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....


Odpowiedz cytując