|
Senior Member
Offline
|
#5504

11.04.2018, 07:51
|
swiety37 napisał(a): 
Czyli dobrze rozumiem, że inwestor wyłożyć by miał 2 kwoty:
1. TS powinno otrzymać pieniądze za 15% akcji SA. (wolą TSu by było co z tą kasą zrobią)
2. SA miało by być dokapitalizowane nie wiadomo jaką kwotą. (kasa tylko i wyłącznie na potrzeby sekcji piłkarskiej)
|
Nie.
Tylko pkt 1.
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać
...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....
|
|