Wyświetl pojedynczy post
Viper
Senior Member
 
Od: 06.2013

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5501
Stary 11.04.2018, 07:42
^^ Na sprzedaży akcji nie zarabia Wisła Kraków SA tylko właściciel tych akcji TS Wisła. Więc sam ich zakup nie oznacza, że Wisła Kraków SA dostanie jakiekolwiek dodatkowe środki, te wpłyną na konto TS. Samo posiadanie 15% akcji nie zobowiązuje do "dokładania się" do budżetu.

Inną sprawą, są warunki na jakie inwestor dobrowolnie się zgodzi. Czyli może zobowiązać się, że oprócz zapłaty za akcje dokapitalizuje spółkę.
Odpowiedz cytując