|
^^ Na sprzedaży akcji nie zarabia Wisła Kraków SA tylko właściciel tych akcji TS Wisła. Więc sam ich zakup nie oznacza, że Wisła Kraków SA dostanie jakiekolwiek dodatkowe środki, te wpłyną na konto TS. Samo posiadanie 15% akcji nie zobowiązuje do "dokładania się" do budżetu.
Inną sprawą, są warunki na jakie inwestor dobrowolnie się zgodzi. Czyli może zobowiązać się, że oprócz zapłaty za akcje dokapitalizuje spółkę.
|