wiesniak842 napisał(a):

|
Mowi sie trudno. Ja bede i wierze w to, ze nie tylko ja, posrod tych kilkuset osob. Takie sytuacje zdarzaja sie na co dzien we wszystkich firmach a juz biorac pod uwage na czym stoi nasz klub, to w sumie w ogole sie nie dziwie, ze tak wyszlo. Gorsze kwiatki sie zdarzaly i pewnie jeszcze beda zdarzac. Czy to jest powod do jebania klubu to juz indywidualna sprawa. Klub przeprosil, posypal glowe popiolem, dorzucil cos ekstra w ramach rekompensaty. Wsjo.
|
Dokładnie.
Klub dostał nawet za to laurkę.
Jak się poszkodowany wypowie czy mu się to spodobało to załatwia sprawę. Każdy może sp...ć ale liczy się jak wychodzi się z takich problemów.