Temat: #12bohater
Wyświetl pojedynczy post
pepe72
Senior Member
 
Od: 08.2005
Skąd: kraina gandzi i deszczu

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#279
Stary 10.04.2018, 10:20
wiesniak842 napisał(a):Wyświetl post
Mowi sie trudno. Ja bede i wierze w to, ze nie tylko ja, posrod tych kilkuset osob. Takie sytuacje zdarzaja sie na co dzien we wszystkich firmach a juz biorac pod uwage na czym stoi nasz klub, to w sumie w ogole sie nie dziwie, ze tak wyszlo. Gorsze kwiatki sie zdarzaly i pewnie jeszcze beda zdarzac. Czy to jest powod do jebania klubu to juz indywidualna sprawa. Klub przeprosil, posypal glowe popiolem, dorzucil cos ekstra w ramach rekompensaty. Wsjo.
Dokładnie.
Klub dostał nawet za to laurkę.

Jak się poszkodowany wypowie czy mu się to spodobało to załatwia sprawę. Każdy może sp...ć ale liczy się jak wychodzi się z takich problemów.
Odpowiedz cytując