wolfy napisał(a):

Odlicz od tego koszt wylotu do Azerbejdżanu. Kilka polskich drużyn dołożyło do interesu odpadając wcześnie z egzotycznym rywalem.
Przychód to nie dochód, rundy eliminacyjne zwyczajnie się nie opłacają.
|
Masz jakieś dane na ten temat? Czy ten tekst po prostu pasuje Ci do tezy?