TIR_DO_SŁUBIC napisał(a):

|
Czekamy tylko na ten "kilkunastokrotny" wzrost budżetu. Bo to wtedy budżet tylko kilkakrotnie wyższy od najwyższych budżetów w naszej lidze...
|
Nie musi być kilkunastokrotny, wystarczy kilkukrotny. Zresztą nawet przy budżecie 10-15 mln euro można osiągać przyzwoite wyniki w europie, czego przykładem są kluby z Czech.