wiesniak842 napisał(a):

|
Chyba czegos nie zrozumiales. Jakby Wisle bylo stac to by zatrudnila jakas super, hiper zewnetrzna firme od marketingu a nie trzymala pracownikow plujacych kilentom na bulki. Zdecydujcie sie czego chcecie, super pilkarzy, super wynikow, super pracownikow, czy czego tam jeszcze byscie sobie zyczyli. W tym momencie nie stac nas na nic z tych rzeczy wiec jest jak jest.
|
No rzeczywiście. Specjalista ds. marketingu, przedział 2800-3500 netto tj. koszt pracodawcy ~4700-6000 brutto. Oszałamiający koszt biorąc pod uwagę wielkość naszego "przedsiębiorstwa"...