Temat: #12bohater
Wyświetl pojedynczy post
PhantomRanger
Senior Member
 
Od: 09.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#276
Stary 10.04.2018, 09:07
wiesniak842 napisał(a):Wyświetl post
Chyba czegos nie zrozumiales. Jakby Wisle bylo stac to by zatrudnila jakas super, hiper zewnetrzna firme od marketingu a nie trzymala pracownikow plujacych kilentom na bulki. Zdecydujcie sie czego chcecie, super pilkarzy, super wynikow, super pracownikow, czy czego tam jeszcze byscie sobie zyczyli. W tym momencie nie stac nas na nic z tych rzeczy wiec jest jak jest.
Chcesz nam wmówić, że obecnie Wisły nie stać na pracowników, którzy prawidłowo wykonują obowiązki służbowe? Gość odpowiedzialny za ten numer w trybie pilnym powinien zostać zwolniony.
"W meczach powinni dawać z siebie wszystko! Ze zmęczenia powinni rzygać, mdleć, z wysiłku narobić w spodnie, cokolwiek!"- ANDRZEJ IWAN
Odpowiedz cytując