Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#132
Stary 10.04.2018, 08:53
Barti napisał(a):Wyświetl post
Do tej kasy co podaje wieśniak doliczmy premie za zajęcie 3 miejsca, prime time w TV itp itd...Najlepiej jednak dorabiać ideologię, że nas nie stać.
To nie ideologia, jeżeli nie mamy pieniędzy tylko długi to nas nie stać. Ile ty masz lat? 10?
Zajęcie trzeciego miejsca byłoby ekstra ale jesteśmy na to za słabi sportowo. Na lepszych zawodników nas nie stać, leją na nas nawet lepsi zawodnicy pierwszej ligi. Wolą Lecha, Jagę albo Zagłębie nie dlatego, że nie stawiamy na nich tylko bo tam dostaną więcej piieniędzy i na czas. No i jeszcze klub mocniejszy, łatwiej się wypromować.

Właśnie skończyłem temat. Cieszcie się tym co jest.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 10.04.2018 o godz. 08:59.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując