Barti napisał(a):

|
Do tej kasy co podaje wieśniak doliczmy premie za zajęcie 3 miejsca, prime time w TV itp itd...Najlepiej jednak dorabiać ideologię, że nas nie stać.
|
To nie ideologia, jeżeli nie mamy pieniędzy tylko długi to nas nie stać. Ile ty masz lat? 10?
Zajęcie trzeciego miejsca byłoby ekstra ale jesteśmy na to za słabi sportowo. Na lepszych zawodników nas nie stać, leją na nas nawet lepsi zawodnicy pierwszej ligi. Wolą Lecha, Jagę albo Zagłębie nie dlatego, że nie stawiamy na nich tylko bo tam dostaną więcej piieniędzy i na czas. No i jeszcze klub mocniejszy, łatwiej się wypromować.
Właśnie skończyłem temat. Cieszcie się tym co jest.