Temat
:
[XXX KOLEJKA] Sandecja Nowy Sącz- WISŁA Kraków, 7 kwietnia, godz. 18:00
Wyświetl pojedynczy post
wiesniak842
Socios Wisła Kraków
Od: 01.2015
Offline
#
125
10.04.2018, 08:36
Za sam udzial w drugiej rundzie kwalifikacji po przejsciu rundy pierwszej, klub dostaje 440 tysiecy euro, czyli pi razy drzwi 1,8 miliona zlotych. (wg danych na ten sezon) Zastanawiam sie czy w naszym przypadku to takie "nic".
wiesniak842
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do wiesniak842
Znajdź inne posty napisane przez wiesniak842