|
Dobra, dzieci, jakby był Var i karny na Imazie to byśmy to pewnie wygrali.
Na puchary inne niż Polski nie mamy składu ani pieniędzy (wyjazd do Azerbejdżanu kosztuje). Nie mamy składu też na awans w lidze dający dostęp do pucharów więc te teorie spiskowe są bez sensu.
Zluzujcie z tymi płaczami - nie wiem czemu na tym forum udzielają się głównie płaczliwe panienki?
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
|