Nie spinajcie się tak. Sarapata jest prawdomówna i dotrzymuje słowa, co potwierdziła już kilkukrotnie. Sama wspominała m. in. na łamach portalu Łączy nas pasja, czy w studio Canal+ przed meczem, że nowy inwestor dokapitalizuje spółkę jak również przyczyni się do utworzenia nowych projektów, które rozwiną klub. Naprawdę myślicie, że sprzedaliby część udziałów za przysłowiowe ,,ładne oczy"?
Ja tylko czekam na finalizację, bo chciałbym poznać szczegóły tego całego projektu. Kwot i tak przecież nie poznamy.