Wyświetl pojedynczy post
South
Senior Member
 
Od: 03.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#119
Stary 09.04.2018, 20:13
Dzimi napisał(a):Wyświetl post
może mieli grać na 0-0?

Nie wiem co gorsze, robić sobie jaja z kibiców i grać tak żeby nie wygrać, czy prezentować tak żałosny poziom piłkarski, żeby nie móc sklecić 2 poprawnych akcji.
Odpowiedz cytując