Temat: #12bohater
Wyświetl pojedynczy post
19sebawro06
Senior Member
 
 
Od: 04.2009
Skąd: Przemyśl

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13
Stary 09.04.2018, 18:43
moim zdaniem nie ważne jaki jest powód. klub dał na sprzedaż taką nagrodę więc powinien się z tego wywiązać. takie traktowanie swoich kibiców to nawet nie jest strzał w stope. to strzał w głowę. teraz po fakcie wielka rekompensata a wystarczyło nagrać filmik. skoro można było nagrywać codzienne filmiki z obozu w hiszpani to co przeszkadzało nagrać te życzenia? to wszystko brzmi jak nie śmieszny żart. teraz tylko czekać na kolejną tego typu akcje i liczba osób biorących udział zmaleje z 3000 do kilku set.
ARMIA BIAŁEJ GWIAZDY



PRZEMYŚL
Odpowiedz cytując