Wyświetl pojedynczy post
czaro
Senior Member
 
 
Od: 11.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#924
Stary 09.04.2018, 17:36
sandomingo napisał(a):Wyświetl post
@Barti - nie napisał nigdzie, że są "marketingowymi kłamcami". Wcale nie o to mi chodzi.

Gdyby robili inaczej, byłoby to działanie na szkodę spółki.
A czy sami uwierzyli - być może ale to i tak nic nie zmienia
Wisła Kraków prowadzona przez TS to nie jest zwykła spółka, tylko klub piłkarski - od kibiców dla kibiców. Więcej nawet, to jest more than football. Tak nam jest to przynajmniej prezentowane przez obecny zarząd Wisły i troszeczkę tak to wygląda. Oczekiwanie szczerości a nie marketingu jakoś się w tę logikę wpisuje.
Konta "czaro" na innych portalach (w tym tt) nie są moje. Nie odpowiadam za publikowane tam treści.
Odpowiedz cytując