sandomingo napisał(a):

@Barti - nie napisał nigdzie, że są "marketingowymi kłamcami". Wcale nie o to mi chodzi.
Gdyby robili inaczej, byłoby to działanie na szkodę spółki.
A czy sami uwierzyli - być może ale to i tak nic nie zmienia
|
Wisła Kraków prowadzona przez TS to nie jest zwykła spółka, tylko klub piłkarski - od kibiców dla kibiców. Więcej nawet, to jest more than football. Tak nam jest to przynajmniej prezentowane przez obecny zarząd Wisły i troszeczkę tak to wygląda. Oczekiwanie szczerości a nie marketingu jakoś się w tę logikę wpisuje.