|
@sandomingo
A ja myślę, że w klubie uwierzyli w to, że możemy namieszać. Bo czemu niby nie? Tylko wyszło jak zawsze i musimy dalej kombinować. Ktoś tu wymyślił termin roszczeniowca, dziecka Cupiała. Ja nim nie jestem. Ja po prostu uważam, że jak grać w tej lidze to tylko o całą pulę, bo to nie jest jakaś la liga czy inna premiership.
"Gdyby nie słupek, gdyby nie poprzeczka
Gdyby się nie przewrócił, byłaby rzecz wielka
Gdyby to najczęstsze słowo polskie
Gdyby mama miała ...., to by była ojcem"
|