Temat
:
#12bohater
Wyświetl pojedynczy post
sedonh
Banita
Od: 03.2015
Offline
#
251
09.04.2018, 17:11
For_FuN_
napisał(a):
Pomieszanie z poplątaniem u niektórych w główkach. To chyba klub robi sobie czarny PR... Można żałować, że ten facet nie wrzucił tego filmiku z Wojtkowskim do sieci
. Chciałbym obejrzeć ten profesjonalizm(cywilne ubrania, kartka, itd.) po 15 miesiącach i wydaniu kilkuset zł
.
to by było złoto
sedonh
Zobacz publiczny profil
Znajdź inne posty napisane przez sedonh