Wyświetl pojedynczy post
krzaq12
Senior Member
 
 
Od: 05.2015

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5479
Stary 09.04.2018, 16:09
,,W kwestii inwestora bardzo wiele zostało już powiedziane. Paul ujawnił już swoją tożsamość, był w Krakowie. Nie chcieliśmy naciskać na to, on sam poprosił nas o spotkanie z Prezydentem miasta, jeszcze przed oficjalnym podpisaniem umowy sprzedaży klubu. Oficjalnie jesteśmy na etapie podpisywania finalnej umowy na sprzedaż części akcji klubu. Trwa to dlatego tak długo, bo Paul to amerykański inwestor który inwestuje na całym świecie, ale nie inwestował w spółkę piłkarską, tym bardziej w spółkę piłkarską w Polsce, a tym bardziej w spółkę której właścicielem jest stowarzyszenie. Wszystkie zawiłości formalno-prawno-podatkowe muszą być przez niego i jego prawników rozgryzione. Jesteśmy w ciągłym kontakcie. Niebawem umowa będzie podpisana. Paul swoją obecnością w Krk potwierdził że Wisłę traktuje poważnie i mam nadzieje że niebawem zdradzimy więcej."-Daniel Gouda, Dyrektor wykonawczy Wisły Kraków na antenie radia Zapinamypasy.pl

https://zapinamypasy.pl/pilka-nozna/...krakow-1-audio
Ostatnio edytowane przez krzaq12 : 09.04.2018 o godz. 16:37.
Odpowiedz cytując