Hives4 napisał(a):

Ten fragment jest najbardziej smutny. Legenda na boisku, a burak w realu. I to nie pierwszy raz. Tyczy się to też Brożka. Było to widać nawet na nagraniach z obozu, gdzie ignorowali kamerę ignorując tym samym kibiców.
Od tych pieniędzy i słyszenia wszędzie, że są legendami, poprzewracało im się w dupach i traktują kibiców jak śmieci.
|
Tak naprawdę nie wiadomo czy to jest prawda, że Głowacki odmówił. Ciężko wierzyć w słowa człowieka, który przez tyle czasu nie potrafił załatwić kwestii życzeń. Widzę, że niektórzy bardzo łatwo potrafią wysnuć wnioski na podstawie wiadomości, którą napisał - nie czarujmy się - niekompetentny człowiek.