Wyświetl pojedynczy post
pepe72
Senior Member
 
Od: 08.2005
Skąd: kraina gandzi i deszczu

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#916
Stary 09.04.2018, 12:47
Wiślak88 napisał(a):Wyświetl post
To akurat też prawda. Tylko należy zadać sobie pytanie, czy taka Wisła Płock albo scyzoyryki mają lepszy skład od nas? Na papierze wygląda to chyba jeszcze gorzej, a punktowo, choć może nie o dużo, ale jednak nas wyprzedzają.
Może Nafciarzom i Scyzorykom płacą w terminie.
Jak piłkarz dostaje swoje w terminie to zazwyczaj może się spokojnie skupić na grze.
Odpowiedz cytując