Wiślak88 napisał(a):

|
To akurat też prawda. Tylko należy zadać sobie pytanie, czy taka Wisła Płock albo scyzoyryki mają lepszy skład od nas? Na papierze wygląda to chyba jeszcze gorzej, a punktowo, choć może nie o dużo, ale jednak nas wyprzedzają.
|
Może Nafciarzom i Scyzorykom płacą w terminie.
Jak piłkarz dostaje swoje w terminie to zazwyczaj może się spokojnie skupić na grze.