PSYCHOLTSW napisał(a):

@zim zum Twoje przypuszczenia też są zajebiste. ludzie ogarnijcie się i nie piszcie takich głupot, bo żal. co będzie to się okaże, bo nie jesteśmy jasnowidzami a w Płocku może być wygrana, remis albo porażka i tyle (podobnie jak w pozostałych 6 meczach) także ja czekam w spokoju na rozwój wypadków...
|
To nie są przypuszczenia tylko fakty. Jakim hasłem przyciągniesz ludzi na stadion po porażce w Płocku ?
