Wyświetl pojedynczy post
zim zum
Senior Member
 
Od: 04.2004
Skąd: Getta

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#106
Stary 09.04.2018, 12:30
PSYCHOLTSW napisał(a):Wyświetl post
@zim zum Twoje przypuszczenia też są zajebiste. ludzie ogarnijcie się i nie piszcie takich głupot, bo żal. co będzie to się okaże, bo nie jesteśmy jasnowidzami a w Płocku może być wygrana, remis albo porażka i tyle (podobnie jak w pozostałych 6 meczach) także ja czekam w spokoju na rozwój wypadków...
To nie są przypuszczenia tylko fakty. Jakim hasłem przyciągniesz ludzi na stadion po porażce w Płocku ?
Odpowiedz cytując