Wyświetl pojedynczy post
darotsok73
Senior Member
 
 
Od: 02.2008
Skąd: R22 Krk Południe

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#895
Stary 08.04.2018, 17:05
Bardzo przeciętna drużyna, mieszanka łapanki z oldbojami weszłą do 8 mistrzowskiej, dwa razy wygrane derby. Cóz dla mnie to w jakiś sposób mistrzostwo i puchary. Na więcej nas nie stać i nie zasługujemy. Na dziś to nas Petrochemia Płock spokojnie pyka. Małecki, Ze Manuel, Mitrović, Peres Boguski. Każdy trener ma swoich faworytów. Zawsze tak było. Wbrew frazesom w wywiadach i zapowiedziach. A co kto prezentował czy prezentuje widać było na boisku.
Jeśli ktoś nie rozumie, w jakim klubie gra i dla kogo, to niech stąd lepiej odejdzie i nie zawraca głowy - mówi ostro były piłkarz "Białej Gwiazdy", MAREK MOTYKA
Odpowiedz cytując