|
Albo piłkarze są skrajnymi ....ami, albo coś dzieje się za kulisami o czym nie wiemy i się nie dowiemy. Tylko tak można wytłumaczyć tą żenadę.
W ostatnich 7 meczach, od deski do deski, powinni zagrać tak Kolar, jak i Balanyuk i Kostal. Albo odpalą, albo wypierdalać. Puchary nam nie grożą, a nawet jeśli to po co nam one? Dawać tych młodych wilków, bidujemy już 7 lat to możemy pobidować jeszcze 2,a jaka różnica? Może jednak uda ulepić się kilku chłopaków, którzy za te 3 czy 4 lata zagrają o podium? To tyle odnośnie piłkarzy.
Co do trenera- zdecydowanie za wcześnie aby oceniać. Powinien dostać cały przyszły sezon, aż do ostatniej jego kolejki. Albo to trener na lata, albo wcale. W przeciwieństwie do swojego poprzednika widział kawałek poważnej piłki, nie tylko pilnował studentów na Erasmusie. Coś ewidentnie nie trybi...
Ostatnio edytowane przez TIR_DO_SŁUBIC : 08.04.2018 o godz. 12:34.
Probierz cwel! Ole ole ole! AUUU AUUU!
|