FraMat napisał(a):

Grali z tymi samymi drużynami, będącymi w tym samym składzie i z taką samą formą?
Jeśli nie to taka statystyka jest o kant d.. rozbić.
|
To jest zwykła informacja, ale idąc twoim tokiem rozumowania to nie da się niczego porównać do siebie.
wiesniak842 napisał(a):

U Kiko masz jeden mecz wiecej
|
Ekstraklasa jak co roku rozgrywa kolejki jesienią jak chce i ile chce
