St Yabol napisał(a):

|
Stiliciowi kończy się kontrakt w Płocku, więc teoretycznie możnaby robić podchody pod niego. Pytanie ile by sobie krzyknął i pytanie czy nie lepiej sprowadzić kogoś młodszego bo on już w tym roku chyba 30 czy 31 lat
|
Specjalistę od człapania po boisku już mamy i mam dziwne wrażenie, że dostanie przedłużenie kontraktu
