Marcinnno napisał(a):

|
Dziwne to wszystko. Niby mamy tak liczną kadrę, a prawie każdy jest w stanie przewidzieć bezbłędnie skład jaki wybiegnie na kolejny mecz. Niestety Carillo z kilkoma zawodnikami jednak ''brał ślub''. Trenerem może złym nie jest, ale za bardzo jest przywiązany do pewnych nazwisk. Ondrasek tyle się leczył i szansę dostaje praktycznie natychmiast. Co sobie myślą inni, którzy są na ławce?
|
W każdym temacie wklejasz to samo?
Przez chwilę chciałem porównać pierwsze miesiące pod wodzą Kiko i Carrillo. I niestety nie wypada to zbyt korzystnie dla aktualnego szkoleniowca. W tabeli wiosny jesteśmy na 8 miejscu. Za Kiko w tym samym momencie byliśmy na 4.
Kiepsko też wyglada fakt, że sami zawodnicy widza niewiele plusów. Bartkowski po meczu nie potrafił stwierdzić czy w grze zaszła poprawa pod wodzą nowego szkoleniowca.... Bardzo niefortunna odpowiedź, ale przynajmniej bliska prawdy.
Teraz przed nami runda finalowa i czuję że bedziemy mieć swoiste deja vu z poprzednim sezonem. Czyli 8 zaklepana. Postawimy się Legii, a na pozostałe spotkania polozymy lage.