Wyświetl pojedynczy post
Pero
Senior Member
 
 
Od: 04.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#870
Stary 07.04.2018, 20:50
Prawda jest taka że nie gramy już o nic. Jeżeli dalej będzie jechał na tych samych nazwiskach a nie próbował zawodników przyszłościowych to kiepsko jak dla mnie...
Odpowiedz cytując