Wyświetl pojedynczy post
s1mone
Senior Member
 
 
Od: 03.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#171
Stary 07.04.2018, 20:11
A co ma piernik do wiatraka?

Rozmowa nie była o tym czy zasługujemy na puchary, ani czy w nich zagramy.

Rozmowa była o tym czy się opłaca w nich grać. Opłaca się i już.

Nie próbuj wykręcać teraz kota ogonem, że niby to tamto sramto, bo twoja wypowiedź była boleśnie jednoznaczna i kretyńska.

To, że zagraliśmy kupę i mamy złą pozycję startową w walce o 4 miejsce (które prawdopodobnie może dać puchary) jest oczywiste. Nie zmienia to jednak faktu, że plotłeś kocopoły, a ja słusznie zwróciłem ci uwagę.

I tak, w dalszym ciągu sądzę, że przegonimy Górnika. Niestety Płock jest w niesamowitym gazie, więc tutaj będzie problem. Z resztą już po następnej kolejce będziemy wiedzieć czy jeszcze o coś gramy, czy mamy wcześniejsze wakacje.
Ostatnio edytowane przez s1mone : 07.04.2018 o godz. 20:14.
Odpowiedz cytując