TSWojtas napisał(a):

|
Panowie po dzisiejszym meczu ten Pan jest do wyjebania! Co to było? Co to za runda? Jeden dobry mecz z Legią a reszta to kaszana !
|
7 miejsce, wygrana z Legią (pierwszy raz od 8 lat). Co ty byś chciał od trenera? Wejdzie na boisko i będzie strzelał gole?