Wyświetl pojedynczy post
pepe72
Senior Member
 
Od: 08.2005
Skąd: kraina gandzi i deszczu

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#860
Stary 07.04.2018, 19:21
TSWojtas napisał(a):Wyświetl post
Panowie po dzisiejszym meczu ten Pan jest do wyjebania! Co to było? Co to za runda? Jeden dobry mecz z Legią a reszta to kaszana !
7 miejsce, wygrana z Legią (pierwszy raz od 8 lat). Co ty byś chciał od trenera? Wejdzie na boisko i będzie strzelał gole?
Odpowiedz cytując