7 kotów napisał(a):

|
Tu akurat masz racje Czaro. Wiem ze ironizujesz ale akurat takim żołnierzem jest Nikolic. Który chętnie by u Carillo znów zagrał.
|
Naprawdę myślisz, że zamieniłby MLS na Wisłę Kraków? Przy okazji olewając Legię, która przyjęłaby go z czapką dolarów i na kolanach?
Do nas przyjdą tacy żołnierze Carillo, którzy nie łapią się do drużyn typu Legia, Lech, Legia - jeżeli podciągną nas trochę w górę, to super. Jeżeli nie, to może lepiej, żeby swoją pracę wykonywał Junco.
Wiem, że jesteśmy w takim miejscu, że nie ma opcji, żeby każdy nasz strzał wypalił, więc nie można skreślać żadnej z ww. strzelb po jednym pudle - ale nie opowiadajmy sobie, że trafiliśmy w 10. i nie strzelajmy w to samo miejsce, kiedy ewidentnie widać, że gra niewypał.