Dariook napisał(a):

|
A czym tu sie martwic? Wazne ze mamy Mitrovica a to tylko kwestia czasu jak eksploduje .
|
Mitro jak nitro.
Trochę się wyzłośliwiasz, ale niepotrzebnie. Trener ma na pewno swojego sprawdzonego żołnierza na pozycję środkowego napastnika i w składzie będziemy mieć Mitro na DP i kolegę po fachu na SN.