|
Sprawca zamieszania pozmieniał posty, jak przeczytał, że pismaki będą mieli z tego BOMBE. Nie siedzę w głowie Lopeza ale chęć gry w eliminacjach do LM, lub w LE może być dla niego bardzo kusząca. To właśnie na takim poziomie rozgrywek zawodnik może zaistnieć co pozwoli mu zrobić przeprowadzić się do renomowanego klubu a tego gra w Wiśle mu nie zapewni
Ostatnio edytowane przez rafaello56 : 06.04.2018 o godz. 18:54.
|